Czy jesteś gotowy na nowy Google Consent Mode v2 ? Dowiedz się więcej »
Nowy

Biuletyn 05/2021


Ulepszone raportowanie

W tym miesiącu skupiliśmy się głównie na raporcie CMP i wprowadziliśmy wiele drobnych zmian, które ułatwiają codzienną pracę z raportami. Obejmuje to między innymi wielokrotny wybór filtrów, więcej opcji eksportu, lepszy przegląd i objaśnienie kolumn oraz ulepszony sposób liczenia akceptacji, odrzucenia i wyboru zdefiniowanego przez użytkownika.

Ponadto dodaliśmy różne małe funkcje projektowe – w szczególności możliwość wyświetlenia przycisku „Zapisz i kontynuuj” w warstwie zgody w prawym górnym rogu zgodnie z zaleceniami CNIL.

Nowość: kategorie przetwarzanych danych są teraz wyświetlane również dla każdego dostawcy. Dzięki temu odwiedzający może uzyskać bardziej szczegółowe informacje, a bezpieczeństwo prawne wzrasta.

Webinaria w czerwcu

Seminaria internetowe na aktualne tematy związane z ochroną danych odbędą się ponownie w czerwcu. To są:

Więcej nowych funkcji i zmian

  • Więcej funkcji podglądu (dynamiczne blokowanie treści)
  • Nowe makra do tekstów
  • Wyraźna zgoda jako nowa podstawa prawna
  • Poprawki do użytku z ramkami iframe
  • … i wiele więcej.

więcej komentarzy

Webinar mit Google: Google Consent Mode v2 verstehen und nahtlos integrieren
filmy

Seminarium internetowe z Google: Zrozumienie i bezproblemowa integracja Google Consent Mode w wersji 2

W związku z dużym zapotrzebowaniem na informacje na temat konfiguracji i postępowania z nowymi wymaganiami Google Consent Mode v2, 12 czerwca 2024 r. consentmanager wraz z Google zorganizował kolejne seminarium internetowe na ten temat. Webinarium odbyło się w języku niemieckim. Czy tęskniłeś? Nie ma problemu! PDF z webinarem można znaleźć tutaj do pobrania . Dennis […]
Nowy

Biuletyn 05/2024

Nowa integracja dla Slacka, MS Teams i nie tylko Wraz z obecną aktualizacją w systemie dostępna jest teraz nowa funkcja integracji dla Slack, MS Teams, Zapier i n8n. Funkcja w wygodny sposób powiadamia Cię w Slacku, Teams czy innym narzędziu o ważnych zmianach i nowościach (np. znalezionych nowych plikach cookies) na Twoim koncie CMP. Nie […]

CMP

Twoje pytania dotyczące CMP & Co.

Jeśli nie masz pewności, czy potrzebujesz CMP, czy nie, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy.