Czy jesteś gotowy na nowy Google Consent Mode v2 ? Dowiedz się więcej »

O nas

Nasz zespół tworzą eksperci z dziedziny prawa, marketingu, rozwoju produktów, branży wydawniczej i wielu innych. Łączymy wieloletnie doświadczenie z różnych specjalizacji.

Kadra zarządzająca

Jan Winkler

Jan jest założycielem i dyrektorem zarządzającym. Od 15 lat pracuje w branży AdTech dla takich firm jak AdTiger i AdSpirit.

Christofer Linusson

Christofer kieruje niemieckim oddziałem firmy w Hamburgu. Specjalizuje się w branży cyfrowej, z którą związany jest już ponad 10 lat.

Götz Sielk

Götz koncentruje się na marketingu i rozwoju. Jest ekspertem biznesowym, który ma ponad 20-letnie doświadczenie w tworzeniu produktów cyfrowych dla firm takich jak AOL i IMG.

Hanna Melin

Hanna jest naszym dyrektorem finansowym. Przez ponad 10 lat pracowała w finansach i kontrolingu dla takich firm jak Bombardier Transport.

Falko Berg

Falko jest naszym CTO i wnosi do naszego zespołu kilkuletnie doświadczenie z branży AdTech.

Olivier Chouraki

Olivier jest inżynierem oprogramowania i przedsiębiorcą z 15-letnim doświadczeniem w branży reklamy cyfrowej.

Lokalizacje

Firma consentmanager została założona w Szwecji i tam też znajduje się jej siedziba. Oprócz naszej centrali w Sztokholmie (SE) mamy też filie w innych krajach europejskich takich jak Niemcy (filia w Hamburgu) i Francja (filia w Paryżu). W Berlinie (DE) i Zurychu (CH) powstały również grupy rozwojowe reprezentujące naszą firmę.

CMP

Twoje pytania dotyczące CMP & Co.

Jeśli nie masz pewności, czy potrzebujesz CMP, czy nie, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy.