O nas

Nasz zespół tworzą eksperci z dziedziny prawa, marketingu, rozwoju produktów, wydawnictw i wielu innych. Wspólnie łączymy kilkusetletnią działalność w poszczególnych obszarach kompetencji.

Dyrektorzy zarządzający

obrazek
Jan Winkler

Jan jest założycielem i dyrektorem zarządzającym. Od 15 lat pracuje w branży AdTech dla firm takich jak AdTiger czy AdSpirit.

consentmanager GmbH

obrazek
Christofer Linusson

Christofer kieruje niemieckim oddziałem w Hamburgu. Branżę cyfrową nazywa swoją specjalnością od około 10 lat.

consentmanager GmbH

obrazek
Götz Sielk

Götz koncentruje się na marketingu i rozwoju. Jest ekspertem biznesowym i od ponad 20 lat pracuje nad produktami cyfrowymi dla AOL i IMG.

consentmanager GmbH

obrazek
Hanna Melin

Hanna jest naszym dyrektorem finansowym. Przez ponad 10 lat pracowała w finansach i controllingu dla firm takich jak Bombardier Transport.

consentmanager GmbH

obrazek
Falko Berg

Falko jest naszym CTO i wnosi do naszego zespołu wieloletnie doświadczenie z branży AdTech.

consentmanager GmbH

obrazek
Olivier Chouraki

Olivier jest inżynierem oprogramowania i przedsiębiorcą z 15-letnim doświadczeniem w branży reklamy cyfrowej.

consentmanager GmbH

Lokalizacje

ConsentManager została założona w Szwecji i jest to nasza główna siedziba. Ze względu na długoletnią obecność na rynku sukcesywnie dodaliśmy kolejne filie w poszczególnych krajach. Oprócz naszej centrali w Sztokholmie (SE), mamy naszą obsługę klienta w Hamburgu (DE) i Paryżu (FR), a także nasze grupy deweloperskie w Berlinie (DE) i Zurychu (CH).

CMP

Nie jesteś pewien, czy potrzebujesz CMP?

Jeśli nie masz pewności, czy potrzebujesz CMP, czy nie, skontaktuj się z nami - pomożemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla twojej firmy!

Kontakt