Czy jesteś gotowy na nowy Google Consent Mode v2 ? Dowiedz się więcej »
filmy

Wideo: menedżer ds. zgody i IAB TCF v2


Webinarium 8 grudnia 2020 r.

Używaj menedżera zgody CMP z IAB TCF v2

Na tym seminarium internetowym dowiesz się:

  • Co to jest TCF IAB?
  • Kiedy powinienem używać IAB TCF – kiedy nie?
  • Jak ustawić IAB TCF na swoim koncie menedżera zgody?
  • Integracja kodu CMP z Twoją witryną

Dokumenty do webinaru można znaleźć w formacie PDF do pobrania tutaj .

IAB TCF v2 w skrócie:

IAB TCF V2 to ustandaryzowany system zaprojektowany, aby pomóc wydawcom, reklamodawcom i innym firmom internetowym w przestrzeganiu przepisów dotyczących prywatności, takich jak RODO i kalifornijska ustawa o ochronie prywatności konsumentów (CCPA). Zapewnia również użytkownikom większą przejrzystość i kontrolę nad sposobem wykorzystywania ich danych, dając im możliwość wyrażenia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w celu reklamy ukierunkowanej.
Ramy obejmują znormalizowane interfejsy użytkownika, pola danych i protokoły do przesyłania sygnałów zgody między stronami w branży reklamy internetowej.

Artykuły o podobnej tematyce:


więcej komentarzy

Einhaltung der EU-Verordnung über künstliche Intelligenz consentmanager
Dobrze

Rozporządzenie UE dotyczące sztucznej inteligencji

Rozporządzenie UE w sprawie sztucznej inteligencji wchodzi w życie w sierpniu 2024 r W odpowiedzi na pierwszą propozycję Komisji Europejskiej w kwietniu 2021 r. Parlament Europejski przyjął rozporządzenie UE w sprawie sztucznej inteligencji. Tekst ten został opublikowany w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w lipcu 2024 r. i jest obecnie dostępny we wszystkich 24 językach urzędowych […]
Newsletter consentmanager Juni
Nowy

Biuletyn 06/2024

Nowy dodatek: Analityka stron internetowych przyjazna dla prywatności Wraz z czerwcową aktualizacją na Twoim koncie dostępny jest nowy dodatek „Analiza witryny”. Łączymy tutaj dwa elementy, w których jesteśmy szczególnie dobrzy: rzeczywistą ochronę danych i świetne raportowanie. Zaletą naszej nowej, przyjaznej dla prywatności analityki stron internetowych jest przede wszystkim ochrona danych i prostota systemu: Dzięki naszej […]

CMP

Twoje pytania dotyczące CMP & Co.

Jeśli nie masz pewności, czy potrzebujesz CMP, czy nie, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy.