Czy jesteś gotowy na nowy Google Consent Mode v2 ? Dowiedz się więcej »

Poszukiwany asystent ds. marketingu (w niepełnym wymiarze godzin) (m/k/d)

Zostań częścią zespołu, który z sukcesem wdraża najbardziej zaawansowane i inteligentne technologie dla naszych klientów. Obecnie poszukujemy asystenta marketingu w niepełnym wymiarze godzin (m/k/d) dla naszej lokalizacji w Hamburgu.

To są twoje zadania

  • Wsparcie zarządzania marketingowego w planowaniu i realizacji działań marketingowych online i offline (np. działania SEO, content marketing, kampanie w mediach społecznościowych, mailingi itp.) oraz w biznesie kooperacyjnym
  • Prowadzenie różnorodnych badań w celu monitorowania rynku i konkurencji oraz analizy potencjału
  • Udział w organizacji targów i konferencji
  • Utrzymanie istniejących partnerstw
  • Tworzenie raportów i analiz skuteczności działań reklamowych
  • Wsparcie w rozwoju nowych rynków (Francja, Hiszpania, Polska, USA)

Zabierasz to ze sobą

  • Ukończone studia lub szkolenia z marketingu (online) lub podobnej dziedziny
  • Praktyczne doświadczenie w marketingu (online)
  • Zamiłowanie do liczb i nie boi się arkuszy kalkulacyjnych Excel
  • Know-how w zakresie tworzenia treści i dobra ekspresyjność w tworzeniu tekstu
  • Ciesz się rozwojem zawodowym i przejmowaniem nowych obszarów odpowiedzialności
  • Niezależny i zorganizowany sposób pracy
  • Wysoka orientacja zespołu i rzetelność w zarządzaniu projektami
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel i PowerPoint)
  • Doskonała znajomość języka niemieckiego i bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy Ci to

  • W niepełnym wymiarze godzin, 20-25 godzin tygodniowo
  • Ekscytujące wyzwania w dynamicznym międzynarodowym środowisku pracy
  • Dużo miejsca na Twoje pomysły i inicjatywę
  • Różnorodne możliwości rozwoju umiejętności
  • Rozwijająca się firma, w której naprawdę możesz coś zmienić
  • Płaskie hierarchie i krótkie ścieżki decyzyjne
  • Uznanie i nagroda za wyniki indywidualne i zespołowe
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dni biurowe typu open space i home office po uzgodnieniu

W takim razie chcielibyśmy poznać Ciebie i Twoje pomysły! Czekamy na Twoje CV, certyfikaty i list motywacyjny. Oprócz oczekiwań dotyczących wynagrodzenia, proszę podać najwcześniejszą możliwą datę rozpoczęcia.

Czekamy na Twoją aplikację e-mailem na adres jobs@consentmanager.net

więcej komentarzy

New regulations US 2024
Dobrze

Nowe amerykańskie przepisy dotyczące prywatności wchodzą w życie w 2024 r.: zaktualizuj swoje ustawienia prywatności obowiązujące w USA

W Stanach Zjednoczonych nowe przepisy dotyczące ochrony danych wejdą w życie w drugiej połowie 2024 roku – na Florydzie, w Teksasie, Oregonie i Montanie . Firmy działające w tych stanach lub mające klientów w tych stanach muszą dokonać przeglądu swoich praktyk w zakresie ochrony danych, aby zapewnić zgodność z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych. Aby […]
Nowy, Ogólny

Zgodności na narzędzie consentmanager : Opcje integracji w panelu kontrolnym CMP

W tym miesiącu w przeglądzie narzędzi przyjrzymy się bliżej funkcjom integracji, które znajdziesz w panelu kontrolnym CMP consentmanager . Są one wynikiem rozszerzonych prac rozwojowych pomiędzy consentmanager a odpowiednimi narzędziami, co oznacza, że ​​możemy zaoferować naszym użytkownikom możliwość aktywacji integracji jednym kliknięciem bezpośrednio w ich panelu kontrolnym CMP. Najnowsze opcje obejmują integrację Google Consent Mode […]

CMP

Twoje pytania dotyczące CMP & Co.

Jeśli nie masz pewności, czy potrzebujesz CMP, czy nie, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy.