Czy jesteś gotowy na nowy Google Consent Mode v2 ? Dowiedz się więcej »
Nowy

Biuletyn 2021/03


Większa prędkość pod maską

W tym miesiącu wprowadziliśmy wiele zmian „pod maską”. Wyczyściliśmy więc nasze skrypty i odbudowaliśmy infrastrukturę serwerową. Dla naszych klientów i odwiedzających ich witrynę będzie to widoczne przede wszystkim w szybszej szybkości działania CMP i interfejsu użytkownika. Ponadto naprawiono różne drobne błędy.

własne języki

Obecnie obsługujemy ponad 30 języków. Jeśli to nie wystarczy lub jeśli chcesz obsługiwać niektóre dialekty, możesz to zrobić teraz: Nowe języki i dialekty można teraz tworzyć i używać w CMP. Podobnie jak w przypadku wszystkich „języków systemowych”, możesz tutaj dostosować wszystkie teksty i etykiety warstwy zgody, a tym samym jeszcze bardziej konkretnie zwrócić się do swoich użytkowników.

Webinaria w marcu

Ze względu na duże zainteresowanie naszymi ostatnimi webinarami, w marcu ponownie zorganizujemy webinaria. W tym miejscu będziemy kontynuować tematycznie to, co ostatnio przerwaliśmy, i zagłębić się w tematy raportowania, optymalizacji, TCF i niektórych ważnych narzędzi. Webinaria są bezpłatne.

 • Webinarium: Zarządzanie zgodami w marketingu online
  (24.03 14:00 w języku niemieckim)
  Więcej informacji i rejestracja
 • Seminarium internetowe: Zarządzanie zgodami dla wydawców i marketerów
  (26.03 14:00 po niemiecku)
  Więcej informacji i rejestracja
 • Seminarium internetowe: Łatwa zgodność z RODO
  (23.03 16:00 w języku niemieckim)
  Więcej informacji i rejestracja

Więcej nowych funkcji i zmian

 • Możliwość projektowania 3 przycisków na warstwie powitalnej
 • Poprawki błędów podczas integracji Twittera, Youtube i innych
 • Możliwość wyłączenia CSS
 • Nowe funkcje dla sprzedawców
 • … i wiele więcej.

więcej komentarzy

Webinar mit Google: Google Consent Mode v2 verstehen und nahtlos integrieren
filmy

Seminarium internetowe z Google: Zrozumienie i bezproblemowa integracja Google Consent Mode w wersji 2

W związku z dużym zapotrzebowaniem na informacje na temat konfiguracji i postępowania z nowymi wymaganiami Google Consent Mode v2, 12 czerwca 2024 r. consentmanager wraz z Google zorganizował kolejne seminarium internetowe na ten temat. Webinarium odbyło się w języku niemieckim. Czy tęskniłeś? Nie ma problemu! PDF z webinarem można znaleźć tutaj do pobrania . Dennis […]
Nowy

Biuletyn 05/2024

Nowa integracja dla Slacka, MS Teams i nie tylko Wraz z obecną aktualizacją w systemie dostępna jest teraz nowa funkcja integracji dla Slack, MS Teams, Zapier i n8n. Funkcja w wygodny sposób powiadamia Cię w Slacku, Teams czy innym narzędziu o ważnych zmianach i nowościach (np. znalezionych nowych plikach cookies) na Twoim koncie CMP. Nie […]

CMP

Twoje pytania dotyczące CMP & Co.

Jeśli nie masz pewności, czy potrzebujesz CMP, czy nie, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy.