Czy jesteś gotowy na nowy Google Consent Mode v2 ? Dowiedz się więcej »
Nowy

Biuletyn 2020/10


Nasza nowa strona internetowa jest tutaj

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nasze nowe logo i naszą nową stronę internetową. Nasz dobrze znany sześciokąt pozostał, ale teraz jest świeższy i bardziej nowoczesny.

Zmiany w Polityce IAB TCF

Jak ogłoszono w ostatnim biuletynie, IAB dostosował wytyczne dotyczące udziału w IAB TCF . Zwróć uwagę na następujące zmiany:

  • Ustawienia motywu pokazują teraz wartość kontrastu kolorów podczas ustawiania koloru dla przycisków akceptacji/odrzuć/ustawień/zapisz. IAB wymaga, aby kontrast kolorów wynosił co najmniej 5:1 (pierwszy plan vs. tło). W obecnej aktualizacji ta wartość kontrastu jest obowiązkowa. Motywy używające niższej wartości kontrastu tracą ustawienie zgodności IAB. Przejrzyj swoje projekty .
  • W bieżącej aktualizacji wyłączyliśmy możliwość zmiany tekstu powitania pierwszego poziomu, jeśli w CMP jest włączona funkcja IAB TCF . Klienci, którzy chcą zmienić tekst, potrzebują dodatkowej zgody od menedżera ds. zgód. Nie ma to wpływu na istniejące teksty.

Więcej nowych funkcji i zmian

  • Konfigurowalne ikony list do celów innych niż pola wyboru
  • Sprzedawcy mogą być teraz ukrywani
  • Nowe makra do wyświetlania przycisków i linków w tekście
  • Możesz stworzyć swój własny stos
  • … i wiele więcej.

więcej komentarzy

Einhaltung der EU-Verordnung über künstliche Intelligenz consentmanager
Dobrze

Rozporządzenie UE dotyczące sztucznej inteligencji

Rozporządzenie UE w sprawie sztucznej inteligencji wchodzi w życie w sierpniu 2024 r W odpowiedzi na pierwszą propozycję Komisji Europejskiej w kwietniu 2021 r. Parlament Europejski przyjął rozporządzenie UE w sprawie sztucznej inteligencji. Tekst ten został opublikowany w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w lipcu 2024 r. i jest obecnie dostępny we wszystkich 24 językach urzędowych […]
Newsletter consentmanager Juni
Nowy

Biuletyn 06/2024

Nowy dodatek: Analityka stron internetowych przyjazna dla prywatności Wraz z czerwcową aktualizacją na Twoim koncie dostępny jest nowy dodatek „Analiza witryny”. Łączymy tutaj dwa elementy, w których jesteśmy szczególnie dobrzy: rzeczywistą ochronę danych i świetne raportowanie. Zaletą naszej nowej, przyjaznej dla prywatności analityki stron internetowych jest przede wszystkim ochrona danych i prostota systemu: Dzięki naszej […]

CMP

Twoje pytania dotyczące CMP & Co.

Jeśli nie masz pewności, czy potrzebujesz CMP, czy nie, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy.