Czy jesteś gotowy na nowy Google Consent Mode v2 ? Dowiedz się więcej »
Nowy

Biuletyn 10/2021


Aktualizacje robota

W naszej najnowszej aktualizacji skupiliśmy się z powrotem na naszym crawlerze. Robot jest teraz jeszcze dokładniejszy i dokładniej niż wcześniej śledzi podstrony w serwisie. Podobnie wyniki robota można wreszcie wyeksportować jako plik PDF i dodaliśmy dalsze kontrole, na przykład w przypadku transferów do krajów trzecich.

Ponadto poprawiono kontrolę robota indeksującego: w ustawieniach robota indeksującego CMP można teraz ustawić, na przykład, że nowo znaleziony dostawca powinien być najpierw dodany do listy oczekujących, a nie od razu do normalnej listy dostawców. Ponadto pliki cookie można teraz rozdzielać według domeny, co jest szczególnie korzystne dla klientów, którzy używają tego samego kodu CMP w wielu domenach. I wreszcie, lista dostawców zawiera teraz również najnowsze znaleziska, dzięki czemu łatwiej jest sprawdzić, gdzie znaleziono dostawcę.

Ulepszony automatyczny kod blokowy

Oprócz robota w tym miesiącu ulepszyliśmy w szczególności automatyczny kod blokowy. Ponieważ jest to preferowane przez wielu klientów, poprawiliśmy w szczególności wygodę i czas ładowania: W przeszłości często występowały problemy z dostawcami „niezbędnymi” lub „funkcjonalnymi”, które były niekorzystnie blokowane przez CMP, teraz powinno być znacznie łatwiej z takimi dostawcami do pracy.

Webinaria w listopadzie

Ze względu na wiele innowacji, które od grudnia wejdą na strony internetowe z TTDSG, w listopadzie będziemy oferować więcej webinariów. To są:

 • Seminarium internetowe: TTDSG i aktualne osiągnięcia w zakresie ochrony danych
  09 listopada 2021 – 15:00
  Do rejestracji
 • Seminarium internetowe: Korzystanie z menedżera zgody z menedżerem tagów Google i trybem zgody Google
  10 listopada 2021 – 15:00
  Do rejestracji

Więcej nowych funkcji i zmian

 • Ulepszony interfejs API dziennika
 • ulepszenia warstwy danych
 • Lepsza obsługa widoku dla osób niepełnosprawnych
 • Automatycznie rozszerzaj linki partnerskie
 • … i wiele więcej.
 

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

więcej komentarzy

Webinar mit Google: Google Consent Mode v2 verstehen und nahtlos integrieren
filmy

Seminarium internetowe z Google: Zrozumienie i bezproblemowa integracja Google Consent Mode w wersji 2

W związku z dużym zapotrzebowaniem na informacje na temat konfiguracji i postępowania z nowymi wymaganiami Google Consent Mode v2, 12 czerwca 2024 r. consentmanager wraz z Google zorganizował kolejne seminarium internetowe na ten temat. Webinarium odbyło się w języku niemieckim. Czy tęskniłeś? Nie ma problemu! PDF z webinarem można znaleźć tutaj do pobrania . Dennis […]
Nowy

Biuletyn 05/2024

Nowa integracja dla Slacka, MS Teams i nie tylko Wraz z obecną aktualizacją w systemie dostępna jest teraz nowa funkcja integracji dla Slack, MS Teams, Zapier i n8n. Funkcja w wygodny sposób powiadamia Cię w Slacku, Teams czy innym narzędziu o ważnych zmianach i nowościach (np. znalezionych nowych plikach cookies) na Twoim koncie CMP. Nie […]

CMP

Twoje pytania dotyczące CMP & Co.

Jeśli nie masz pewności, czy potrzebujesz CMP, czy nie, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy.