Czy jesteś gotowy na nowy Google Consent Mode v2 ? Dowiedz się więcej »
Nowy

Biuletyn 07/2021


Wiele nowych wtyczek

Aby uprościć integrację kodu zgody menedżera z Twoją witryną, stworzyliśmy wiele nowych wtyczek. Po prostu zainstaluj odpowiednią wtyczkę w swoim systemie CMS lub sklepie, dodaj identyfikator CMP ze swojego konta, a wtyczka zrobi resztę za Ciebie. Nowe wtyczki są dostępne dla wielu systemów – w tym najczęściej używanych systemów CMS i sklepowych.

 

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

WCAG – Standard dla dostępnych treści

Również w najnowszej aktualizacji całkowicie zmieniliśmy dane wyjściowe warstwy zgody. Warstwa jest teraz w pełni zgodna z WCAG i dlatego można do niej uzyskać dostęp bez barier dla czytników ekranu. Co więcej, dzięki CSP obsługujemy teraz również najnowsze standardy bezpieczeństwa.

Więcej nowych funkcji i zmian

  • Lepszy widok kreatora / kodu
  • Poprawki błędów w nowym edytorze projektów
  • Scal CMP/motywy
  • grupy użytkowników
  • … i wiele więcej.

Ist Ihre Webseite konform? Finden Sie es heraus mit unserer Checkliste

Checkliste herunterladen


więcej komentarzy

Einhaltung der EU-Verordnung über künstliche Intelligenz consentmanager
Dobrze

Rozporządzenie UE dotyczące sztucznej inteligencji

Rozporządzenie UE w sprawie sztucznej inteligencji wchodzi w życie w sierpniu 2024 r W odpowiedzi na pierwszą propozycję Komisji Europejskiej w kwietniu 2021 r. Parlament Europejski przyjął rozporządzenie UE w sprawie sztucznej inteligencji. Tekst ten został opublikowany w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w lipcu 2024 r. i jest obecnie dostępny we wszystkich 24 językach urzędowych […]
Newsletter consentmanager Juni
Nowy

Biuletyn 06/2024

Nowy dodatek: Analityka stron internetowych przyjazna dla prywatności Wraz z czerwcową aktualizacją na Twoim koncie dostępny jest nowy dodatek „Analiza witryny”. Łączymy tutaj dwa elementy, w których jesteśmy szczególnie dobrzy: rzeczywistą ochronę danych i świetne raportowanie. Zaletą naszej nowej, przyjaznej dla prywatności analityki stron internetowych jest przede wszystkim ochrona danych i prostota systemu: Dzięki naszej […]

CMP

Twoje pytania dotyczące CMP & Co.

Jeśli nie masz pewności, czy potrzebujesz CMP, czy nie, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy.