Czy jesteś gotowy na nowy Google Consent Mode v2 ? Dowiedz się więcej »
Nowy

Biuletyn 06/2021


Nowy edytor wizualny

W najnowszej aktualizacji zajęliśmy się w szczególności tematem projektowania i korekt projektowych. Edytor motywów został całkowicie odnowiony:

Zamiast po prostu wyświetlać podgląd, jak poprzednio, projekt można teraz dostosować bezpośrednio w podglądzie. Po prostu kliknij nagłówek, na przykład, a pojawią się ustawienia nagłówka. Kliknij przycisk, a następnie pojawią się ustawienia przycisków. Ułatwi to w przyszłości tworzenie własnego projektu dokładnie według własnych upodobań.

Dostępnych jest również wiele nowych opcji projektowania, takich jak możliwość dokładniejszego ustawienia rozmiaru warstwy lub użycie własnej ikony jako centrum preferencji.

Nagrywanie webinarów

W zeszłym miesiącu odbyło się wiele webinariów. Jak zawsze nagrania znajdziecie na naszej stronie:

Więcej nowych funkcji i zmian

  • Raporty mogą być zautomatyzowane i wysyłane e-mailem
  • Nowa pozycja warstwy „Push down” przesuwa stronę w dół
  • Panel można teraz filtrować według CMP
  • Nowy „klasyczny” cel „Media społecznościowe”
  • … i wiele więcej.

więcej komentarzy

Einhaltung der EU-Verordnung über künstliche Intelligenz consentmanager
Dobrze

Rozporządzenie UE dotyczące sztucznej inteligencji

Rozporządzenie UE w sprawie sztucznej inteligencji wchodzi w życie w sierpniu 2024 r W odpowiedzi na pierwszą propozycję Komisji Europejskiej w kwietniu 2021 r. Parlament Europejski przyjął rozporządzenie UE w sprawie sztucznej inteligencji. Tekst ten został opublikowany w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w lipcu 2024 r. i jest obecnie dostępny we wszystkich 24 językach urzędowych […]
Newsletter consentmanager Juni
Nowy

Biuletyn 06/2024

Nowy dodatek: Analityka stron internetowych przyjazna dla prywatności Wraz z czerwcową aktualizacją na Twoim koncie dostępny jest nowy dodatek „Analiza witryny”. Łączymy tutaj dwa elementy, w których jesteśmy szczególnie dobrzy: rzeczywistą ochronę danych i świetne raportowanie. Zaletą naszej nowej, przyjaznej dla prywatności analityki stron internetowych jest przede wszystkim ochrona danych i prostota systemu: Dzięki naszej […]

CMP

Twoje pytania dotyczące CMP & Co.

Jeśli nie masz pewności, czy potrzebujesz CMP, czy nie, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy.