Czy jesteś gotowy na nowy Google Consent Mode v2 ? Dowiedz się więcej »
Nowy

Biuletyn 04/2021


Raport optymalizacji

Wielu klientów, którzy korzystają z naszej wbudowanej optymalizacji i testów A/B, poprosiło o lepsze zrozumienie tego, co faktycznie robi system. Z przyjemnością spełniliśmy wymagania i stworzyliśmy mały nowy raport z optymalizacji.

Tutaj uzyskasz dalsze informacje o tym, jak działają poszczególne projekty, jakie wnioski wyciągnął system i jak zmienił się Twój współczynnik akceptacji lub odrzuceń.

Komfort raportów robota

Ponadto zmieniliśmy nieco raport robota indeksującego i ulepszyliśmy go w kilku miejscach. Na przykład nieznane domeny lub pliki cookie można teraz przypisywać bezpośrednio w raporcie robota. Mamy nadzieję, że ułatwi to nieco pracę z systemem.

Nagrywanie webinarów

W zeszłym miesiącu odbyło się wiele webinariów. Jak zawsze nagrania znajdziecie na naszej stronie:

Więcej nowych funkcji i zmian

  • Pliki cookie daty i losowe są teraz lepiej rozpoznawane
  • Różne poprawki błędów w widoku i użyteczności
  • Różne drobne korekty opcji projektowych
  • Kod automatycznego blokowania rozumie teraz więcej przypadków i jest bardziej kompatybilny z większą liczbą dostawców
  • … i wiele więcej.

więcej komentarzy

Einhaltung der EU-Verordnung über künstliche Intelligenz consentmanager
Dobrze

Rozporządzenie UE dotyczące sztucznej inteligencji

Rozporządzenie UE w sprawie sztucznej inteligencji wchodzi w życie w sierpniu 2024 r W odpowiedzi na pierwszą propozycję Komisji Europejskiej w kwietniu 2021 r. Parlament Europejski przyjął rozporządzenie UE w sprawie sztucznej inteligencji. Tekst ten został opublikowany w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w lipcu 2024 r. i jest obecnie dostępny we wszystkich 24 językach urzędowych […]
Newsletter consentmanager Juni
Nowy

Biuletyn 06/2024

Nowy dodatek: Analityka stron internetowych przyjazna dla prywatności Wraz z czerwcową aktualizacją na Twoim koncie dostępny jest nowy dodatek „Analiza witryny”. Łączymy tutaj dwa elementy, w których jesteśmy szczególnie dobrzy: rzeczywistą ochronę danych i świetne raportowanie. Zaletą naszej nowej, przyjaznej dla prywatności analityki stron internetowych jest przede wszystkim ochrona danych i prostota systemu: Dzięki naszej […]

CMP

Twoje pytania dotyczące CMP & Co.

Jeśli nie masz pewności, czy potrzebujesz CMP, czy nie, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy.