Biuletyn 03/2022

Ikony i funkcje projektowe

W tym miesiącu skupiliśmy się przede wszystkim na wielu małych funkcjach projektowych, o które prosiło nas wielu klientów. Obejmuje to na przykład, że cele, przyciski i linki mogą mieć teraz własne ikony, że można teraz przechowywać wiele kodów HTML i CSS lub że możliwe są dokładniejsze ustawienia list dostawców i list plików cookie.

Więcej nowych krajów

Nowością w tym miesiącu jest również wsparcie dla wielu nowych dziedzin prawa. Do tej pory obsługujemy RODO/ePrivacy dla Europy, CCPA/CPRA dla Kalifornii, PIPEDA dla Kanady i LGPD dla Brazylii. Nowością w tym miesiącu są podstawy prawne dla Meksyku, Argentyny, Nigerii, RPA, Korei Południowej, Rosji, Turcji, Izraela, Chin i Tajlandii. Dla wszystkich tych obszarów dostępne są teraz osobne ustawienia (w zależności od wybranego pakietu), a odpowiednie teksty prawne i paragrafy są przechowywane w systemie.

Dynamiczne blokowanie treści

Wielu francuskich wydawców w szczególności chciało rozszerzyć dynamiczne blokowanie treści. Blokowanie służy na przykład do zablokowania filmu na YouTube i aktywowania go tylko za zgodą. W najnowszej aktualizacji funkcja została jeszcze bardziej rozszerzona i można ją teraz zastosować do dowolnego elementu na stronie internetowej. Typowym przypadkiem użycia byłoby to, że witryna z wiadomościami blokuje teksty, jeśli nie ma zgody. Więcej w naszej pomocy.

Więcej nowych funkcji i zmian

Jak zawsze, w tym miesiącu pojawiło się wiele innych drobnych nowych funkcji i zmian. W szczególności warto tutaj wspomnieć o konwersji stacków/stacków z konta na CMP, prostszej i bardziej przejrzystej obsłudze edytora wizualnego oraz lepszej obsłudze systemu ATT firmy Apple.

CMP

Twoje pytania dotyczące CMP & Co.

Jeśli nie masz pewności, czy potrzebujesz CMP, czy nie, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy.