Czy jesteś gotowy na nowy Google Consent Mode v2 ? Dowiedz się więcej »
filmy

Seminarium internetowe z Google: Zrozumienie i bezproblemowa integracja Google Consent Mode w wersji 2


W związku z dużym zapotrzebowaniem na informacje na temat konfiguracji i postępowania z nowymi wymaganiami Google Consent Mode v2, 12 czerwca 2024 r. consentmanager wraz z Google zorganizował kolejne seminarium internetowe na ten temat.

Webinarium odbyło się w języku niemieckim.

Czy tęskniłeś? Nie ma problemu! PDF z webinarem można znaleźć tutaj do pobrania .

Dennis Gingele z Google i Jan Winkler z consentmanager przedstawili najważniejsze fakty i podstawowe informacje na temat Google Consent Mode v2.

Poruszono następujące tematy:

  • Co to jest Google Consent Mode w wersji 2 i powiązane zmiany.
  • Integracja Google Consent Mode v2 i wynikające z tego korzyści.
  • Ochrona danych i aspekty prawne Google Consent Mode v2.
  • Ważne terminy dotyczące Google Consent Mode w wersji 2.

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się marketingiem cyfrowym, prowadzisz witrynę internetową czy pracujesz zgodnie z przepisami, to seminarium internetowe umożliwi Ci dowiedzenie się wszystkiego o Google Consent Mode w wersji 2 bezpośrednio od ekspertów.


więcej komentarzy

Einhaltung der EU-Verordnung über künstliche Intelligenz consentmanager
Dobrze

Rozporządzenie UE dotyczące sztucznej inteligencji

Rozporządzenie UE w sprawie sztucznej inteligencji wchodzi w życie w sierpniu 2024 r W odpowiedzi na pierwszą propozycję Komisji Europejskiej w kwietniu 2021 r. Parlament Europejski przyjął rozporządzenie UE w sprawie sztucznej inteligencji. Tekst ten został opublikowany w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w lipcu 2024 r. i jest obecnie dostępny we wszystkich 24 językach urzędowych […]
Newsletter consentmanager Juni
Nowy

Biuletyn 06/2024

Nowy dodatek: Analityka stron internetowych przyjazna dla prywatności Wraz z czerwcową aktualizacją na Twoim koncie dostępny jest nowy dodatek „Analiza witryny”. Łączymy tutaj dwa elementy, w których jesteśmy szczególnie dobrzy: rzeczywistą ochronę danych i świetne raportowanie. Zaletą naszej nowej, przyjaznej dla prywatności analityki stron internetowych jest przede wszystkim ochrona danych i prostota systemu: Dzięki naszej […]

CMP

Twoje pytania dotyczące CMP & Co.

Jeśli nie masz pewności, czy potrzebujesz CMP, czy nie, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy.