Czy jesteś gotowy na nowy Google Consent Mode v2 ? Dowiedz się więcej »
filmy

Wideo: użyj Menedżera tagów Google i trybu uzyskiwania zgody


10 listopada 2021 r. odbyło się nasze webinarium na temat korzystania z menedżera zgody z Menedżerem tagów Google i trybem zgody Google. Zajmowaliśmy się m.in. następującymi tematami:

  • Jak korzystać z Menedżera tagów na mojej stronie?
  • Jak połączyć Menedżera tagów i menedżera zgody?
  • Co to jest tryb zgody Google i jak z niego korzystać?
  • Jak bezpiecznie korzystać z GTM, Google Analytics i innych narzędzi?

Tutaj możesz pobrać plik PDF z webinarium .

Co to jest Menedżer tagów Google?
Menedżer tagów Google to wydajny system zarządzania tagami, który umożliwia operatorom witryn i aplikacji konfigurowanie i wdrażanie tagów za pośrednictwem tej platformy. Interfejs Tag Managera pozwala nie tylko na zarządzanie tagami, m.in. B. mierzyć sukces i optymalizację marketingu, ale też prostą korektę błędów konfiguracyjnych i optymalizację dostarczania tagów.

Artykuły o podobnej tematyce:


więcej komentarzy

Nowy

Biuletyn 05/2024

Nowa integracja dla Slacka, MS Teams i nie tylko Wraz z obecną aktualizacją w systemie dostępna jest teraz nowa funkcja integracji dla Slack, MS Teams, Zapier i n8n. Funkcja w wygodny sposób powiadamia Cię w Slacku, Teams czy innym narzędziu o ważnych zmianach i nowościach (np. znalezionych nowych plikach cookies) na Twoim koncie CMP. Nie […]
Webinar-GCM-v2-with-Google-and-consentmanager
filmy, Nowy, Ogólny

Seminarium internetowe: Google Consent Mode w wersji 2 z Google i consentmanager

Dołącz do naszego ekskluzywnego seminarium internetowego prowadzonego przez consentmanager we współpracy z Google 12 czerwca 2024 r. o 11:00 CET. Ze względu na duże zapotrzebowanie na informacje na temat najnowszych wymagań Google, to seminarium internetowe pomoże Ci lepiej zrozumieć Google Consent Mode v2. Dennis Gingele z Google i Jan Winkler z consentmanager przedstawią niezbędne fakty […]

CMP

Twoje pytania dotyczące CMP & Co.

Jeśli nie masz pewności, czy potrzebujesz CMP, czy nie, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy.