Czy jesteś gotowy na nowy Google Consent Mode v2 ? Dowiedz się więcej »
filmy

Wideo: TTDSG i aktualne osiągnięcia w zakresie ochrony danych


Nasze webinarium na temat TTDSG i bieżących zmian w ochronie danych odbyło się 9 listopada 2021 r. Zajmowaliśmy się m.in. następującymi tematami:

  • Co to jest TTDSG i co to oznacza dla mojej strony internetowej?
  • Jaka jest sytuacja z organami ochrony danych?
  • Jak powinien być zaprojektowany mój baner dotyczący plików cookie, aby był jak najbardziej zgodny z przepisami?

Plik PDF do webinaru można pobrać tutaj .

TTDSG w skrócie:
Skrót TTDSG oznacza ustawę o ochronie danych telekomunikacji i telekomunikacji i obowiązuje w Niemczech od 1 grudnia 2021 r. TTDSG reguluje tajemnicę telekomunikacyjną i ochronę danych w usługach telekomunikacyjnych i telemedialnych. Wraz z wprowadzeniem TTDSG należy zlikwidować istniejące luki w ochronie danych, takie jak art. 5 ust. 3 dyrektywy o prywatności i łączności elektronicznej, który został wdrożony do prawa niemieckiego przez § 25 nowej TTDSG. Stanowi również uzupełnienie Europejskiego kodeksu łączności elektronicznej (dyrektywa (UE) 2018/1972 (dyrektywa ECC)).

Artikel zu ähnlichen Themen:


więcej komentarzy

Nowy

Biuletyn 05/2024

Nowa integracja dla Slacka, MS Teams i nie tylko Wraz z obecną aktualizacją w systemie dostępna jest teraz nowa funkcja integracji dla Slack, MS Teams, Zapier i n8n. Funkcja w wygodny sposób powiadamia Cię w Slacku, Teams czy innym narzędziu o ważnych zmianach i nowościach (np. znalezionych nowych plikach cookies) na Twoim koncie CMP. Nie […]
Webinar-GCM-v2-with-Google-and-consentmanager
filmy, Nowy, Ogólny

Seminarium internetowe: Google Consent Mode w wersji 2 z Google i consentmanager

Dołącz do naszego ekskluzywnego seminarium internetowego prowadzonego przez consentmanager we współpracy z Google 12 czerwca 2024 r. o 11:00 CET. Ze względu na duże zapotrzebowanie na informacje na temat najnowszych wymagań Google, to seminarium internetowe pomoże Ci lepiej zrozumieć Google Consent Mode v2. Dennis Gingele z Google i Jan Winkler z consentmanager przedstawią niezbędne fakty […]

CMP

Twoje pytania dotyczące CMP & Co.

Jeśli nie masz pewności, czy potrzebujesz CMP, czy nie, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy.