Czy jesteś gotowy na nowy Google Consent Mode v2 ? Dowiedz się więcej »

Poszukiwany przedstawiciel ds. rozwoju biznesu (m/k/d)

Zostań częścią zespołu, który z sukcesem wdraża najbardziej zaawansowane i inteligentne technologie dla naszych klientów. Obecnie poszukujemy Przedstawiciela ds. Rozwoju Biznesu dla naszej lokalizacji w Hamburgu.

To są twoje zadania

  • Docieraj do potencjalnych klientów i kwalifikuj je za pośrednictwem połączeń wychodzących i mediów społecznościowych
  • Zwracanie się i doradzanie potencjalnym klientom
  • Opracowanie strategii kontaktu z klientem
  • Wsparcie transakcji biznesowych
  • Proaktywnie zarządzaj kontaktami, aby upewnić się, że dalsze rozmowy, rozmowy i spotkania przebiegają zgodnie z planem
  • Tworzenie tygodniowych i miesięcznych raportów kontaktowych

Zabierasz to ze sobą

  • Potwierdzone co najmniej 1 rok doświadczenia na stanowisku rozwoju biznesu lub podobnym stanowisku
  • Umiejętności negocjacyjne z interesariuszami wysokiego szczebla
  • Doskonałe i proaktywne umiejętności komunikacyjne
  • Dobra praca zespołowa i pozytywne nastawienie
  • Silne umiejętności analityczne i myślenie zorientowane na rozwiązania
  • Elastyczność pracy w procesie sprzedaży
  • Idealne doświadczenie z MS Office i Pipedrive
  • Biegle posługuje się językiem niemieckim, dobra znajomość języka angielskiego – znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem

Oferujemy Ci to

  • Duża „baza klientów” ze znanymi firmami i pierwszorzędnymi referencjami
  • Kreatywne, wielojęzyczne środowisko i kultura wspierająca, dynamiczna i sprzyjająca rozwojowi zawodowemu
  • Wiele możliwości rozwoju umiejętności i awansu zawodowego, w tym indywidualny plan rozwoju z coachingiem kariery
  • Rozwijająca się firma, w której naprawdę możesz coś zmienić
  • Uznanie i nagroda za wyniki indywidualne i zespołowe
  • Regularne imprezy zespołowe
  • W niepełnym wymiarze godzin 20 godzin tygodniowo
  • Elastyczna polityka biura domowego

W takim razie chcielibyśmy poznać Ciebie i Twoje pomysły! Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny. Nasz CMO Götz Sielk odpowie na Twoje pytania ( goetz@consentmanager.net ).
Oprócz oczekiwań dotyczących wynagrodzenia, proszę podać najwcześniejszą możliwą datę rozpoczęcia.

Czekamy na Twoją aplikację e-mailem na adres jobs@consentmanager.net

więcej komentarzy

New regulations US 2024
Dobrze

Nowe amerykańskie przepisy dotyczące prywatności wchodzą w życie w 2024 r.: zaktualizuj swoje ustawienia prywatności obowiązujące w USA

W Stanach Zjednoczonych nowe przepisy dotyczące ochrony danych wejdą w życie w drugiej połowie 2024 roku – na Florydzie, w Teksasie, Oregonie i Montanie . Firmy działające w tych stanach lub mające klientów w tych stanach muszą dokonać przeglądu swoich praktyk w zakresie ochrony danych, aby zapewnić zgodność z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych. Aby […]
Nowy, Ogólny

Zgodności na narzędzie consentmanager : Opcje integracji w panelu kontrolnym CMP

W tym miesiącu w przeglądzie narzędzi przyjrzymy się bliżej funkcjom integracji, które znajdziesz w panelu kontrolnym CMP consentmanager . Są one wynikiem rozszerzonych prac rozwojowych pomiędzy consentmanager a odpowiednimi narzędziami, co oznacza, że ​​możemy zaoferować naszym użytkownikom możliwość aktywacji integracji jednym kliknięciem bezpośrednio w ich panelu kontrolnym CMP. Najnowsze opcje obejmują integrację Google Consent Mode […]

CMP

Twoje pytania dotyczące CMP & Co.

Jeśli nie masz pewności, czy potrzebujesz CMP, czy nie, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy.