Czy jesteś gotowy na nowy Google Consent Mode v2 ? Dowiedz się więcej »

Poszukiwany menedżer ds. morskich (m/k/d)


O co chodzi?

Online w domu, a tym samym nasz nowy SEA Manager (m/k/d)

Platforma do zarządzania zgodami to oprogramowanie używane przez operatorów witryn lub dostawców aplikacji internetowych do uzyskiwania i przechowywania zgody odwiedzających na ochronę danych przed zebraniem danych użytkownika. Gość wyraża zatem zgodę.

Każdego dnia zachwycamy się nowymi klientami, dzięki czemu jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w branży. Aby tak pozostało, poszukujemy odpowiedniego menedżera ds. SEA dla naszych kolegów we Francji.

Czy jesteś entuzjastyczny, otwarty i nie możesz się doczekać rozwoju z nami? Dołącz do naszego zespołu!

co możesz poruszyć

 • Tworzysz, monitorujesz i optymalizujesz nasze kampanie SEA w Google i Facebooku. Masz dużo swobody i bierzesz odpowiedzialność za swoje kampanie.
 • Regularnie przeprowadzasz testy, aby zmaksymalizować wydajność i wdrożyć wersje beta oraz nowe funkcje wyszukiwarek.
 • Nieustannie pracujesz nad wydajnością Google i optymalizujesz pliki produktowe.
 • Przeprowadzasz analizy rynku i konkurencji, obserwujesz aktualne trendy i nadajesz rozmach naszemu portfolio produktowemu.
 • Dzięki swoim pomysłom i chęci optymalizujesz nasze strategie marketingu efektywnościowego i rozwijasz nasz marketing online.

co przynosisz

 • Pomyślnie ukończyłeś szkolenie lub studia z zakresu biznesu, marketingu lub porównywalnej dziedziny i masz kilkuletnie doświadczenie w SEA, najlepiej w środowisku B2B.
 • Pasjonujesz się liczbami i światem marketingu online.
 • Masz pewność, że korzystasz z programu Excel i Edytora Google Ads. Czujesz się jak w domu w Google Ads, Zakupach Google i Facebooku.
 • Najlepiej, jeśli masz doświadczenie w zarządzaniu plikami danych i automatycznym zarządzaniu kampaniami.
 • W idealnym przypadku Twoim językiem ojczystym jest francuski, ale możesz też wymieniać się pomysłami po angielsku lub niemiecku
 • Jesteś aktywnym graczem zespołowym i lubisz podejmować odpowiedzialne zadania.

Co nas wyróżnia?

Żyjemy w przekonaniu, że najlepsze efekty osiąga się tam, gdzie każdy może optymalnie się rozwijać. Dlatego pracujemy z dużą odpowiedzialnością osobistą i elastycznością: zwinni, wielofunkcyjni i zorientowani na rozwój. Niezależnie od tego, czy pracujesz zdalnie, czy w biurze, w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin — pracujesz tak, jak najbardziej Ci odpowiada.

Jeśli to brzmi jak Ty, czekamy na Twoją aplikację. Twoją osobą kontaktową jest CMO Götz Sielk ( goetz@consentmanager.net ).


więcej komentarzy

Webinar Google Consent Mode v2
filmy, Nowy

Seminarium internetowe: Tryb zgody Google, wersja 2

Seminarium internetowe na temat „Trybu zgody Google v2” odbyło się 27 lutego 2024 r. PDF do webinaru można znaleźć tutaj do pobrania . Omówiono następujące tematy: Przegląd Wszyscy mówią o trybie zgody Google w wersji 2. Od marca 2024 r. Google będzie wymagać, aby wszystkie witryny i aplikacje korzystały z trybu zgody Google w wersji […]
Digital Services Act
Dobrze

Czy ustawa o usługach cyfrowych (DSA) ma zastosowanie również do Twojej firmy? Platformy internetowe mają dodatkowe obowiązki

Ustawa o usługach cyfrowych określa dodatkowe wymogi w zakresie przejrzystości dla platform internetowych. Definicja platformy internetowej zawarta w DSA może mieć zastosowanie do Twojej firmy. W rezultacie może być konieczne spełnienie dodatkowych wymogów dotyczących przejrzystości określonych w DSA. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czy Twoja firma należy do tej kategorii i jakie kroki możesz podjąć, […]

CMP

Twoje pytania dotyczące CMP & Co.

Jeśli nie masz pewności, czy potrzebujesz CMP, czy nie, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy.