Czy jesteś gotowy na nowy Google Consent Mode v2 ? Dowiedz się więcej »

Młodszy programista PHP (m/k/d) pełny etat


Zostań częścią zespołu, który z sukcesem wdraża najbardziej zaawansowane i inteligentne technologie dla naszych klientów. Szukamy programistów , a nie stopni naukowych. To, czy nauczyłeś się kodować, czy nauczyłeś się w UNI, jest dla nas drugorzędne. Liczy się dla nas wejście i wyjście. Dlatego zarówno osoby zmieniające karierę, jak i absolwenci są równie mile widziani.

To są twoje zadania

Przed nami wielkie plany i wielka mapa drogowa. Będziesz przede wszystkim pracował nad rozwojem funkcji.

Zabierasz to ze sobą

 • Twoja pasja to PHP
 • Masz już doświadczenie w stosie LAMP
 • Piszesz czysty kod
 • Talent do samoorganizacji
 • Praca zorientowana na rozwiązania, bez „przetwarzania” i wymagane trochę abstrakcyjnego myślenia
 • JavaScript (zwykły) byłby miłym dodatkiem do umiejętności – nie musi –
 • W najlepszym przypadku sam już napisałeś testy, w przeciwnym razie nauczysz się tego tutaj — nie jest to konieczne —
 • W najlepszym przypadku znasz się na terminalu i możesz poruszać się po serwerach w ten sposób — nie jest to konieczne —
 • Biegle posługujesz się językiem niemieckim, wymagana jest znajomość języka angielskiego (dokumentacja kodu w języku EN)

Oferujemy Ci to

 • Niezwykle płaska hierarchia: Bezpośrednia komunikacja w zespole technicznym (jak również we wszystkich innych zespołach administratorów zgody) jest pożądana i dostępna. Jeśli gdzieś utkniesz, otrzymasz pomoc i nie będziesz musiał szukać kodu przez wiele dni…
 • 100% zdalne: Jeśli chcesz, możemy zapewnić Ci miejsce pracy w Hamburgu. Jeśli nie mieszkasz w Hamburgu, ale wolisz pracować w przestrzeni coworkingowej, skontaktuj się z nami.
 • Elastyczne godziny pracy: Z własnego doświadczenia wiemy, że czasami można (lub chcesz) najlepiej programować w nocy
 • Dalsze szkolenia i kursy: Jeśli masz jakieś życzenia lub pomysły, które wydarzenia technologiczne mogą poprawić Cię osobiście, a tym samym Twoje umiejętności kodowania, skontaktuj się z nami, będziemy Cię wspierać.

Czekamy na Twoją aplikację w formie CV i listu motywacyjnego. Oprócz oczekiwań dotyczących wynagrodzenia, proszę podać najwcześniejszą możliwą datę rozpoczęcia.

Czekamy na Twoją aplikację e-mailem na adres: jobs@consentmanager.net


więcej komentarzy

Webinar mit Google: Google Consent Mode v2 verstehen und nahtlos integrieren
filmy

Seminarium internetowe z Google: Zrozumienie i bezproblemowa integracja Google Consent Mode w wersji 2

W związku z dużym zapotrzebowaniem na informacje na temat konfiguracji i postępowania z nowymi wymaganiami Google Consent Mode v2, 12 czerwca 2024 r. consentmanager wraz z Google zorganizował kolejne seminarium internetowe na ten temat. Webinarium odbyło się w języku niemieckim. Czy tęskniłeś? Nie ma problemu! PDF z webinarem można znaleźć tutaj do pobrania . Dennis […]
Nowy

Biuletyn 05/2024

Nowa integracja dla Slacka, MS Teams i nie tylko Wraz z obecną aktualizacją w systemie dostępna jest teraz nowa funkcja integracji dla Slack, MS Teams, Zapier i n8n. Funkcja w wygodny sposób powiadamia Cię w Slacku, Teams czy innym narzędziu o ważnych zmianach i nowościach (np. znalezionych nowych plikach cookies) na Twoim koncie CMP. Nie […]

CMP

Twoje pytania dotyczące CMP & Co.

Jeśli nie masz pewności, czy potrzebujesz CMP, czy nie, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy.