Poszukiwany młodszy kierownik sprzedaży (m/k/d)

O co chodzi?

Consentmanager poszukuje Młodszego Menedżera Sprzedaży (m/k/d) z wybitnymi umiejętnościami, aby wzmocnić zespół w Hamburgu. Do podstawowych zadań należy utrzymanie naszych lokalnych obecnych klientów oraz pozyskiwanie nowych. Nasza baza klientów składa się głównie z cyfrowych domów mediowych, wydawców i agencji.

Oprócz klasycznych działań sprzedażowych na pierwszym planie jest doradztwo strategiczne i wsparcie w stosowaniu naszej wyrafinowanej technologii.

Czego sobie życzymy

  • Dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Miej oko na doskonalenie produktu i być w stanie przekazać odpowiednią informację zwrotną do zarządzania produktem i inżynierii
  • Pewna znajomość języka angielskiego, dalsza znajomość języka europejskiego dodatkowym atutem

co przynosisz

  • Najlepiej mieć tytuł licencjata lub magistra w dziedzinie administracji biznesowej, marketingu, komunikacji lub podobnej dziedzinie
  • Umiejętności negocjacyjne i doradcze
  • Dobre umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Skuteczne umiejętności organizacyjne i doskonałe umiejętności komunikacyjne, a także wyjątkowe umiejętności obsługi klienta

Dlaczego my?

Żyjemy w przekonaniu, że najlepsze efekty osiąga się tam, gdzie każdy może optymalnie się rozwijać. Dlatego pracujemy z dużą odpowiedzialnością osobistą i elastycznością: zwinni, wielofunkcyjni i zorientowani na rozwój. Niezależnie od tego, czy pracujesz zdalnie, czy w biurze, w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin — pracujesz tak, jak najbardziej Ci odpowiada.

Jeśli to brzmi jak Ty, czekamy na Twoją aplikację. Twoją osobą kontaktową jest nasz CMO Götz Sielk ( goetz@consentmanager.net ).

CMP

Twoje pytania dotyczące CMP & Co.

Jeśli nie masz pewności, czy potrzebujesz CMP, czy nie, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy.